Визначення співпраці між електричними та механічними областями
Jul 03, 2018

Сучасні електромеханічні конструкції мають багато дизайнерських завдань, які викликають різні перешкоди протягом всього процесу проектування. Як правило, ці виклики можна розділити на дві основні групи:

1. Столкнення, спричинені складовими та механічними очищеннями, не враховуються

2. Синхронізація дизайнерських даних між електричними та механічними конструкціями

У минулому дизайнери часто мали обмінюватися листами назад і вперед, щоб по-справжньому зрозуміти наміри інших дизайнерів. Процес був громіздким, і часто інформація була втрачена або існували великі періоди, коли конструктори не обмінювалися інформацією. Тому дизайнери часто мали порушень, які спричинили проблеми вниз.

У результаті, дизайнери витратили значну кількість часу на переробку дизайну, щоб гарантувати, що загальний дизайн відповідає вимогам дизайну до остаточного підписання.

З введенням формату ProSTEP (IDX), тісна синхронізація електричних та механічних потоків можлива і дуже проста. Дизайнери можуть легко співпрацювати з кожним доменом на будь-якій частоті протягом всього процесу проектування. Вони можуть обмінюватися справжнім дизайном наміру забезпечити, щоб усі механічні та компонентні заливки застосовувались на кожному етапі проектування.

Що потрібно змінити, щоб ця синхронізація була успішною? За допомогою цієї більш потужної технології посилюється відповідальність у визначенні потоку обміну інформацією. Визначення потоку проектування має вирішальне значення для забезпечення ефективного процесу. Час, вкладене на цей етап, зменшує зайві кроки та забезпечує обмін та коректну передачу даних протягом усього проекту.

У більшості електромеханічних проектів найважливіші конструктивні обмеження спочатку визначаються інженером-механіком, включаючи схему плати, розташування монтажних отворів, зони утримання на місці розташування / маршрутизації, розташування роз'ємів тощо. Вимоги до дизайну та елементи плати потім обмінюються на ECAD дизайнер, щоб забезпечити правильну інформацію для початку проекту.

Початковий обмін є файлом "Baseline" і такий самий, як якщо б ви використовували IDF, оскільки воно буде містити всю базу збірки з механічного домену. Однак це єдина подібність між ними. Нова схема ProSTEP iViP тепер дозволяє вам перейти за межі відправлення єдиного статичного файлу до / від кожної команди розробників, оскільки це дозволяє кожному домену надсилати інкрементальні дані (тобто лише те, що було змінено після початкового обміну базовою лінією).

Як ви можете собі уявити, це полегшує набагато більш послідовний і точний потік інформації назад і назад між дизайнерськими дисциплінами, оскільки він також надає звіт про відмінності, спосіб включити примітки про те, що було змінено безпосередньо в самому файлі IDX, і можливості для графічного опитування оновлень на друкованій платі або механічному складанні та приймати або відхилити їх. Цей процес сприяє тіснішій співпраці та дає змогу ранню ідентифікацію критичних проблем під час потоку проектування.

Наступні кроки визначають типовий робочий процес між інструментами проектування ECAD та MCAD за допомогою схеми ProSTEP iViP:

1. Механік-механік створює друковану плату всередині збірки, яка закріплюється на існуючому апаратурі.

2. Файл IDX 'Baseline' експортується до дизайнера ECAD.

3. Базова лінія прийнята в дизайні ECAD, синхронізація ECAD з базами даних MCAD.

4. Дизайнер ECAD потім відправляє файл "Відповідь" інженеру MCAD про те, що "Базова лінія" була прийнята.

5. Плата модифікується в комплекті інструментів MCAD або ECAD і надсилається відповідному інструменту за допомогою файлу співпраці з пропозицією (інкрементальний).

6. Дизайнер ECAD (або інженер MCAD) переглядає оновлення та приймає або відхиляє пропозицію, а також відправляє файл відповіді назад оригінатору.

7. Другий конструктор / інженер приймає файл "Response", і процес продовжується.