Як подивитися на Рада ПХД є не одній стороні дошки
Jun 12, 2017

Що таке односторонні Рада ПХД, як відрізнити Рада ПХД односторонні? Як бачите дошка є не одній стороні дошці, сторони одноплатний з цих характеристик, я дивізія відповісти на ваші сумніви.

Одностороння друкованої плати є початку 1950-х, з появою транзистор, Сполучених Штатах як центр розробив продукції, до основних методів виробництва до мідь фольга прямий офорт метод. З 1953 1955 Японії використовуються імпортні мідної фольги в перший раз зробити папір фенольні мідної фольги субстрат і велика кількість програм в радіо. У 1956 році японський друкованій платі професійним виробниками, технологія виготовлення сингл панелі, то швидкий прогрес.

В матеріалі, ранні паперові фенольні мідної фольги субстрат, але через а потім на фенольні матеріал електроізоляційні є низькою, бідні тепло опору зварювання, скручування та інших факторів, один після іншого паперу кільце смоли Епоксидні смоли скла і інші матеріали, розвиток, струм споживання електронного обладнання, необхідні для однієї побічні дошки, майже за допомогою паперу фенольні субстрат ради.

Сингл панель і багатошарові друкованій платі відрізняється від схемі сингл панель до основної мережі друку, надрукований на мідної поверхня опору агента, після травлення і потім анти зварювання позначити на знак і нарешті штампування Переробка повний частиною отвір і форми. Крім того, невелика кількість різноманітних виробництва продукції, використання фоторезисту утворюють малюнок фотографії.

Одностороння PCB чотиришарова друкованій платі багатошаровий PCB друкованій платі виробників.

Розмір пакета 24 годин Термінова перевірки правопису

94 МБ папір підкладки 94VO паперу підкладки 22F напів скляні пластини, CEM 1 напів скляні пластини, FR-4 скла волоконно друкованій платі, PCB друкованій платі; Алюміній плити, світлодіодні світла рада, зарядний пристрій друкованій платі.

Обробка поверхні: спрей олово, нікель обшивка / золото, хімічна нікелю / золото олово Шень Шень срібло, каніфолі, антиоксидант, і т. д.